bok@techware.pl

O nas

Sklep internetowy Techware.pl jest częścią firmy TOMWEB Programming działającej na rynku od 2008 roku. Dotychczas zajmowaliśmy się tworzeniem serwisów i aplikacji webowych. Wraz ze wzrostem zainteresowania i wymagań klientów powstał w 2014 roku sklep internetowy Techware.pl. Doświadczenie zdobyte w branży IT, jako firma tworząca oprogramowanie pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby i wymagania klientów. Nieustannie staramy się rozwijać i unowocześniać nasze rozwiązanie e-commerce. Zależy nam, aby sklep internetowy był bezpieczny i łatwy w obsłudze.

Dlaczego my?

 1. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem! - Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów. Konsekwentnie staramy się ten cel realizować dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami, które jeszcze bardziej nas motywują do ciężkiej pracy. Z myślą o naszych Klientach staramy się wprowadzać specjalne programy promocyjne oraz dodatkowe rabaty, o których informujemy w aktualnościach lub w newsletterze.
 2. Zapewniamy fachowe doradztwo - Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, wystarczy że skontaktujesz się z nami, a na pewno pomożemy Ci znaleźć sprzęt, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli z kolei masz jakieś propozycje odnośnie usprawnienia działalności naszego sklepu, chętnie ich wysłuchamy – każda opinia jest dla nas niezwykle cenna.
 3. Oferujemy najlepsze ceny - Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy także specjalne promocje, dając Ci najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.
 4. Gwarantujemy bezpieczne zakupy - Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy Ci także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które udostępniasz nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub problemy z zakupionym u nas sprzętem, możesz skontaktować się z naszym Działem Technicznym, który oferuje szybką i fachową pomoc. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić Ci jak najlepsze rozwiązania.
 • +48 570 212 627 Dział Marketingowy

 • +48 511 432 663 Dział Techniczny

 • Nasze dane:

  Sklep internetowy Techware.pl
  TOMWEB PROGRAMMING Tomasz Dzierżawski
  ul. Adm. J. Unruga 51B/8
  81-181 Gdynia, pomorskie
  NIP 958-15-22-761
  REGON 220671379

  Konto bankowe:

  81 1140 2004 0000 3102 5695 9616
  mBank

Techware stawia na profesjonalizm!

W naszym sklepie staramy się nieustannie podnosić jakość usług. Wyszukujemy takie rozwiązania, które będą najkorzystniejsze dla naszych klientów. Zależy nam na dobrej opinii i zadowoleniu Klientów.

 •  

  Szybka Przesyłka

  Jeżeli towar posiadamy na miejscu wysyłamy najpóźniej następnego dnia. W innym przypadku niezwłocznie dokonujemy zamówienia w hurtowni.

 •  

  Wsparcie 24/7

  Jesteśmy na okrągło do dyspozycji naszych Klientów poprzez Internet lub telefon. Udostępniamy również panel użytkownika dla łatwego monitorowania zamówień.

 •  

  Najlepsza Jakość

  Oferowany towar jest nowy, pełnowartościowy i pochodzi z polskiej dystrybucji. Dzięki temu możesz być spokojny o wsparcie producenta i realizację gwarancji.