O nas

Sklep internetowy Techware.pl jest częścią firmy TOMWEB Programming działającej na rynku od 2008 roku. Dotychczas zajmowaliśmy się tworzeniem serwisów i aplikacji webowych. Wraz ze wzrostem zainteresowania i wymagań klientów powstał w 2014 roku sklep internetowy Techware.pl. Doświadczenie zdobyte w branży IT, jako firma tworząca oprogramowanie pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby i wymagania klientów. Nieustannie staramy się rozwijać i unowocześniać nasze rozwiązanie e-commerce. Zależy nam, aby sklep internetowy był bezpieczny i łatwy w obsłudze.

Dlaczego my?

  1. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem! - Od początku działalności najważniejsze było dla nas zadowolenie naszych Klientów. Konsekwentnie staramy się ten cel realizować dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami, które jeszcze bardziej nas motywują do ciężkiej pracy. Z myślą o naszych Klientach staramy się wprowadzać specjalne programy promocyjne oraz dodatkowe rabaty, o których informujemy w aktualnościach lub w newsletterze.
  2. Zapewniamy fachowe doradztwo - Nasz zespół składa się z doświadczonych fachowców, którzy świetnie znają się na sprzedawanym sprzęcie i chętnie pomogą Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, wystarczy że skontaktujesz się z nami, a na pewno pomożemy Ci znaleźć sprzęt, który będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Jeśli z kolei masz jakieś propozycje odnośnie usprawnienia działalności naszego sklepu, chętnie ich wysłuchamy – każda opinia jest dla nas niezwykle cenna.
  3. Oferujemy najlepsze ceny - Zawsze staramy się oferować nasze produkty w możliwie najlepszych cenach, dbając o Twoją satysfakcję z zakupów. Regularnie przygotowujemy także specjalne promocje, dając Ci najlepsze oferty i najbardziej atrakcyjne okazje.
  4. Gwarantujemy bezpieczne zakupy - Poza wysoką jakością obsługi i komfortem zakupów, zapewniamy Ci także całkowite bezpieczeństwo. Dane osobowe, które udostępniasz nam w chwili zamówienia, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub problemy z zakupionym u nas sprzętem, możesz skontaktować się z naszym Działem Technicznym, który oferuje szybką i fachową pomoc. Do wszystkich sytuacji podchodzimy indywidualnie i dokładnie analizujemy każdy przypadek, aby zapewnić Ci jak najlepsze rozwiązania.