Hot Tags

No tags have been specified yet.
TOP 5 Drukarki i skanery do domowego biura. Na co zwrócić uwagę?

TOP 5 Drukarki i skanery do domowego biura. Na co zwrócić uwagę?

Tania drukarka do domu HP DeskJet Ink Advantage 3775 3w1

Drukarka 3w1 to popularne domowe urządzenie. Cena takiego sprzętu jest korzystna, a problemy które rozwiązuje są w domowych biurach częste. Drukarka wielofunkcyjna umożliwia szybki wydruk, skanowanie dokumentów, zdjęć i projektów oraz ich xero. Dużym plusem sprzętu jest jego rozmiar i nowoczesny, opływowy wygląd. Drukarka wielofunkcyjna zajmie ¼ biurka i zaoszczędzi wielu stresów oraz wędrówek do drukarni.

Elegancka drukarka HP Deskjet Ink Advantage 5075 3w1

Kolejnym przykładem drukarki 3w1 jest model HP 5075, który charakteryzuje się niezwykle eleganckim i nowoczesnym wyglądem. Jest to model drukarki atramentowej, która radzi sobie zarówno w domu jak i małym biurze. Obsługuje wiele rodzajów papieru i oferuje wysoką rozdzielczość wydruku. Dużym atutem jest łączność bezprzewodowa, która zapewnia kompatybilność z każdym sprzętem w budynku - także tabletów i smartfonów. Ta drukarka to po prostu wyższy poziom drukowania. Funkcja automatycznego druku dwustronnego i możliwość skanu oraz xero pomogą Ci w domowym biurze.

Szybka i oszczędna drukarka Laserowa Brother HL-L5000D

Ten model to szybka drukarka, która sprawdzi się wszędzie tam gdzie potrzebujesz szybkiego druku. Największym plusem tego urządzenia jest niski koszt eksploatacji, który przejawia się w bardzo tanim produkowaniu dokumentów, czyli niskim Total Cost of Ownership - Całkowitym Koszcie Eksploatacji. Drukarka Brother HL-L5000D sprawdzi się w domowym biurze, ale także w większych korporacjach - jest to bardzo uniwersalne urządzenie.

Urządzenie wielofunkcyjne HP Laser MFP 135w 3w1

Model sprawdzi się zawsze tam gdzie musisz szybko kopiować, skanować lub drukować dokumenty przed spotkaniem lub wysyłką. Jeśli prowadzisz małą firmę jest to idealne urządzenie dla Ciebie i Twoich współpracowników lub domowników. Atuty tego urządzenia to pojemny podajnik papieru, ostrość wydruku oraz łatwa wymiana części i tonera.

Najtańsza opcja do domowego użytku HP 3789 (3w1)

Jeśli szukasz bardzo taniej drukarki z funkcją 3w1 ten model przyjdzie Ci z pomocą. Urządzenie redukujące koszty w firmie i domowym biurze oraz umożliwia szybki druk, skan i xero. Oprócz tego model ma bardzo przyjemny wygląd i zajmuje niewiele miejsca. Drukarka Hp 3789 zapewnia ekonomię pracy i energooszczędność. Wymiana tonera i innych podzespołów są bardzo łatwe. Przekonaj się sam!

 

Wybierając drukarkę do domowego biura weź więc pod uwagę ilość przestrzeni jaka masz do zagospodarowania oraz funkcje, których od niej oczekujesz. Druk, skan, xero, kolorowy tusz, duży, podajnik papieru, elegancki design czy też prostota - Sam wybierz co liczy się dla Ciebie najbardziej! Techware.pl oferuje mnóstwo drukarek tutaj→ kliknij!