Hot Tags

No tags have been specified yet.
Jak zrobić perfekcyjne selfie? Dobry sprzęt to połowa sukcesu!

Jak zrobić perfekcyjne selfie? Dobry sprzęt to połowa sukcesu!

Smartfon z dobrym aparatem / Smartfony do selfie

Połową sukcesu jest smartfon z dobrym aparatem. Przy zakupie takiego sprzętu sprawdź rozdzielczość przedniej kamery i upewnij się, że jest ona dostatecznej jakości. Smartfony odpowiednie do selfie to m.in:

*Smartfon KrugerandMatz KM0427 LIVE 3 LTE Grafit,

*Smartfon Xiaomi Mi8 Blue 6,21" ,

*Smartfon Xiaomi Redmi S2 Rose Gold 5,99" ,

*Smartfon Samsung Galaxy S9+ Sunrise Gold 6,2",

*Smartfon Samsung Galaxy J6+ Red 6",

*Smartfon Samsung Galaxy S10 Black 6,1".

Sprawdź te modele jeśli zależy Ci na dobrej jakości przedniej kamery. Z takim sprzętem wystarczy jedno kliknięcie aby powstało ostre i wyraźne selfie.

Uchwyt do selfie / selfie stick

Uchwyt do selfie to proste i tanie urządzenie umożliwiające wykonanie zdjęcia dużej grupy osób. Z takim sprzętem nikt nie musi rezygnować z obecności na fotografii. Selfie stick umożliwia objęcie widoku zarówno ludzi jak i szerokich krajobrazów takich jak góry, morze, lasy oraz wydarzenia rozrywkowe (koncerty i konferencje).

 

Mnóstwo ciekawych przykładów takich zdjęć codziennie zamieszczanych jest w sieci. Po krótkim przeglądzie efektów jakie daje selfie stick - można dojść do wniosku, że warto. Selfie stick xiaomi doskonale sprawdzi się z wyżej wymienionymi modelami smartfonów. Znajdziesz także modele tych urządzeń przeznaczone do innych modeli smartfonów.

 

Bezprzewodowy kijek do selfie robi obecnie furorę w sieci. Jest to gadżet umożliwiający nagrywanie filmów i robienie zdjęć w 360 stopniach.

Popularny zestaw do selfie

Popularne w sieci zestawy do selfie zawierają:

  • Lampę błyskową

  • Kijek do selfie z przyciskiem do wyzwalania migawki

  • Pilot bluetooth do robienia zdjęć z dalszej odległości

  • Mini statyw

  • Uchwyt na telefon do statywu

 

Taki zestaw do selfie umożliwia zrobienie naprawdę dobrego zdjęcie z odpowiednim światłem i pozostałymi parametrami.

Triki na ładne selfie

Oprócz sprzętu do selfi postaraj się uporządkować tło swojej fotografii oraz zrób korzystną minę. Wbrew pozorom background naszego zdjęcia ma spore znaczenie i w kontraście do twarzy może zmieniać jakość oraz ogólny odbiór zdjęcia.

 

Pokaż lepszy profil. Sprawdź która strona Twojej twarzy wygląda korzystniej i postaraj się ją wyeksponować.

 

Dobre Światło. Jeśli jesteś w pomieszczeniu postaraj się aby okno było przed, a nie za Twoją twarzą. Dzięki temu twarz wydaje się promienna i jasna, a zdjęcie jest ostre i wyraźne.

 

Filtry i aplikacje. W telefonach jest obecnie mnóstwo filtrów i aplikacji do selfie. Jeśli nie masz ich u siebie - pobierz takie oprogramowanie z sieci. Pozwoli Ci to zbalansować światło i złagodzić rysy bądź też skorygować czerwone oczy.