Hot Tags

No tags have been specified yet.
Gry wideo dla małych i dużych - Aktualności i premiery. Sprawdź jak zrelaksować się w weekend!

Gry wideo dla małych i dużych - Aktualności i premiery. Sprawdź jak zrelaksować się w weekend!

Gry Ps4 znajdziesz tutaj→ Gry na PS4

Gry na Xbox znajdziesz tutaj → Gry na Xbox One

Najnowsze gry akcji i strzelanki

Doom Eternal - 20.03.2020 (Nintendo Switch, Xbox One, PC, PS4) Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych nowości w 2020 roku. Gracze oczekujący mocnych wrażenie nie będą zawiedzeni.

 

Half Life: Alyx (PC, VR) Ta gra to niezwykle oczekiwana kontynuacja pierwszej części. Podczas gdy wielu fanów zaczęło już tracić nadzieję - prace nad kontynuacją wyszły na jaw. Twórcy tego hitu zdecydowali się przenieść akcję do wirtualnej rzeczywistości w goglach VR. Niezwykła sceneria i adrenalina związana poczuciem imersji wciągnie każdego!

 

Na wrzesień 2020 planowana jest premiera Cyberpunk 2077. Akcja gry toczy się Night City, w którym każdy szuka władzy i sławy. W tym dziele wcielasz się w osobę o nazwie V i musisz znaleźć klucz do nieśmiertelności. Wielkie i niezbyt przyjazne miasto mogą to utrudnić… Gra na PC, PS4 i XONE.

 

Tom Clancy’s Rainbow Six: Quarantine (PC, Xbox One, PS4) Akcja gry zmierza w kierunku pozbycia się pewnego zabójczego pasożyta, który jest tropiony przez trójkę graczy. Mieszanka akcji, survivalu i horroru przypadnie do gustu poszukiwaczom mocnych wrażeń. Taktyczna strzelanka z elementami kooperacji to coś co wciągnie wielu graczy na dobre!

 

Niedawno odbyła się też premiera gry Resident Evil 3 Remake (PC, Xbox One, PS4) To już trzecia część survivalowego horroru, z elementami akcji. Fani tego gatunku i poprzednich wersji przecierali oczy ze zdumienia. Choć gra nie należy do zbyt długich - naprawdę warto! Resident Evil 3.

Gry dla dzieci i nie tylko

Jeśli szukasz nowości gry dla dzieci także mają wiele do zaoferowania!

 

Ori and the Will of the Wisps -11.02.2020 (PC, Xbox) W tej grze panuje baśniowa i magiczna atmosfera. Motywem jest bardzo poruszająca opowieść o szukaniu swojego miejsca na świecie. Bohater opowieści to młody duch lasu, którego można było poznać w poprzedniej części tej niezwykle oczekiwanej gry, która poruszy młodych i starszych graczy.

 

Ciekawa opcja to także LEGO Marvel Super Heroes 2 (PS4) z ulubionymi bohaterami dla dzieci od lat 7 oraz przygodowa gra Dragon Quest Heroes II Explorer Edition (PS4) dla osób od 12 roku życia.

 

Lost Sphear (PS4) to także bardzo zapadająca w pamięć i oryginalna opowieść, której motywem jest ocalenie i odbudowanie świata. Ciekawą możliwością jest przeprowadzenie bitwy na wiele sposobów.

 

Okazją do przygody i walki jest gra od 12 roku życia o tytule: Ni No Kuni II: Revenant Kingdom (PS4)

 

Akcesoria do gier także mogą okazać się przydatne więc słuchawki do gry z pewnością polepszą wrażenia!