Hot Tags

No tags have been specified yet.
Na co zwrócić uwagę przy wymianie pada? Poznaj najpopularniejsze kontrolery do gier!

Na co zwrócić uwagę przy wymianie pada? Poznaj najpopularniejsze kontrolery do gier!

Sony DualShock 4 to klasyka wśród padów do gry

Bezprzewodowy pad w wielu wariantach kolorystycznych. Przycisk Share umożliwia robienie screenów i wysyłanie ich do współgraczy. Pad posiada głośnik pozwalający usłyszeć odgłosy z gry tuż obok nas. Ładowanie przez USB oraz wbudowany czujnik ruchu. Jest to narzędzie idealna nawet dla zawodowych graczy więc jeśli nie macie potrzeb optymalizacji opóźnienia przy rozgrywce lub personalizacji kontrolera - ten pad jest ideałem.

Aby obejrzeć wideo kliknij tutaj→ Sony DualShock 4

Nacon Revolution Unlimited, czyli pełen profesjonalizm

Firma Nacon prezentuje kolejny Pad konsola PS4. Urządzenie jest bardzo popularne wśród użytkowników wymieniających oryginalne kontrolery. Warto wspomnieć, że inżynierowie Nacon opierają swoje projekty na radach od profesjonalnych graczy! Pad spełnia wymagania idealnego kontrolera takie jak:

  • Ergonomiczny kształt

  • Wytrzymałe Etui

  • Solidne wykonanie ( brak “trzeszczenia” elementów)

  • Przyjemny w dotyku plastik

  • Przemyślane rozmieszczenie przycisków

  • Profil dostosowany do dłoni (palce intuicyjnie odnajdują triggery)

  • Szybka reakcja przycisków umożliwiająca dynamiczną grę

  • Diody sygnalizacyjne o poziomie naładowania

  • Precyzja i komfort

  • Pełna personalizacja

Czyli wszystkie cechy na jakie trzeba zwrócić uwagę wymieniając pada.

Aby obejrzeć wideo kliknij tutaj→ Nacon Revolution Unlimited

Logitech G29 PS4/PC + Driving Force Shifter

Kontroler logitech to zestaw z kierownicą i modułem przekładni biegów. Przed zakupem warto wiedzieć, że po użyciu tego kontrolera już nigdy nie będziesz chciał ścigać się przy użyciu zwykłego pada. Kierownica do ps4 pozwoli Ci poczuć zachowanie opon i poślizg. Zestaw jest stworzony na bazie niezawodnej konstrukcji, która jest solidna i ergonomiczna.

Coś dla maniaków wyścigów, czyli Thrustmaster TH8A - skrzynia biegów

Oferowany kontroler do gier to dźwignia zmiany biegów dająca realistyczne uczucie ich zmiany. Atutem jest kompatybilność gałki z prawdziwymi częściami z tuningu. Metalowy mechanizm wewnętrzny oraz metalowa dźwignia biegów zapewniają solidność, wytrzymałość i i realne doznania. Współpracuje ze wszystkimi kierownicami wyścigowymi oferowanymi na rynku oraz kierownicą Thrustmaster T300 RS GT EDITION PC/PS3/PS4.

Gogle VR Samsung Gear VR z kontrolerem

Gogle VR to niesamowity sprzęt popularny już od lat. Urządzenie umożliwia wejście w świat wirtualnej rzeczywistości. Gogle VR Samsung Gear to jedne z lepszych na rynku okularów, zapewniających powiększone pole widzenia oraz kontroler ruchowy przenoszący rozrywkę na zupełnie inny poziom. Sprzęt dedykowany dla smartfonów Samsung.

Sony Playstation VR w innowacyjnym wydaniu

 

Gogle VR PS4 Sony Playstation to sprzęt, na którym można zagrać w taki hity jak Resident Evil 7. Gogle Vr mają 5,7-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1920 x 1080. Cena jest bardzo dobra w stosunku do niezawodnej jakości i najnowszych technologii.